سفارش تبلیغ
صبا

راز پولدار شدن با دانلود کتاب «پدر پولدار، پدر بی پول»

آیا تاکنون دقت کردهاید که چقدر حسابدار بیپول اطرافتان وجود دارد؟ همین طور تعداد زیادی بانکدار، وکیل، کارگزاربورس و دلال معاملات ملکی. آنها به بسیاری از مسائل مالی آگاه هستند و اکثرا افرادی باهوش به شمار میروند، اما لزوما ثروتمند نیستند.

پس چه میشود که بیشتر مواقع کسانی که تحصیلات دانشگاهی ندارند پولدار میشوند. رازی که دانلود کتاب"پدر پولدار،پدر بیپول" آن را درشیوه فکر کردن میداند.

نبوغ مالی مرحلهای ذهنی است که میتوانیم از طریق آن مشکلات اقتصادی خود را حل کنیم. و دانلود کتاب از طریق نرم افزار کتاب خوان فیدیبو عنوان میکند: امروزه با جهانی متفاوتتر از گذشته مواجهیم. جهانی که لحظه به لحظه با پیشرفتهای فراوان در زمینه تکنولوژی رو به روست. هیچ کس گوی بلورین ندارد تا آینده را پیش بینی کند، اما یک امر قطعی است و اینکه تغییرات پیش رو، ورای واقعیت هستند. برای این تغییرات دو راه بیشتر نداریم: یا همچون گذشته و با کوله باری از اطلاعات قدیمی با عصر جدید مواجه شویم یا بادرایت و دوراندیشی و از طریق آماده سازی، آموزش و اگاه کردن نبوغ مالی خود و فرزندانمان به استقبال آینده رویم.

دانلود کتاب «پدر پولدار،‌ پدر بی‌پول» میگوید یکی از دلایلی که باعث میشود ثروتمندان هرروز ثروتمندتر شوند و اقشار متوسط و فقرا با بیپولی دست و پنجه نرم کنند این است که موضوع پول و چگونگی سرمایه گذاری و نیز استفاده از آن تنها در خانه آموزش داده میشود. در واقع بیشتر ما تنها از طریق والدینمان با پول آشنا میشویم. و "رابرت تی. کیوساکی" نویسنده کتاب پدر پولدار،پدر بیپول با درک این موضوع این کتاب را در حوزه موفقیت به رشته تحریر درآورده است.

این کتاب که با همکاری "شارون لچر" و ترجمه اعظم نایبی در بازار کتاب ایران موجود است را میتوان از طریق اینترنتی و دانلود کتاب هم تهیه کرد. کافی است نرمافزار کتابخوان فیدیبو را از طریق سایت فیدیبو و موتورهای جستجوگر جستجو کنید تا به این نرم افزاردسترسی پیدا کنید. و پس از نصب فیدیبو بر روی مویابل، تبلت و یا کامپوترهای شخصی و خانگی؛ میتوانید خرید کتاب در پدر پولدار، پدر بیپول را انجام داد.

فیدیبواولین فروشگاه قانونی کتاب الکترونیکی است که امکان دسترسی به کتاب پدر پولدار،پدر بیپول را فراهم کرده است تا علاقمندان به علتهای بیپولی و پولداری پی ببرند و دیگر اشتباهات گذشته را تکرار نکنند. چرا که دانلود کتاب میگوید هرچند مدارس تخصصهای گوناگون آموزش داده میشود اما هرگز نمیگویند چطور باید پولدار شد و پولدار ماند.

پس برای کسب این مهارتها پس از نصب نرمافزار کتابخوان فیدیبو یک حساب کاربری ایجاد کنید و با این حساب از فروشگاه فیدیبو میتوانید مهارتهای مالی را با دانلود کتاب پیدا کنید. چراکه خریدکتاب پدر پولدار،پدر بیپول نقطهی آغازی است برای کسانی که میخواهند بر آیندهی مالی خود کنترل داشته باشند.

رابرت تی. کیوساکی به مردم آموزش میدهد که میلیونر شوند. به همین دلیل مردم او را معلم مدرسه میلیونرها نامیدهاند. مهمترین عامل مشکلات مردم این است که آنها سالها در مدرسه درس میخوانند، اما هیچ چیز در مورد پول یادنمی گیرند؛ در نتیجه با دانلود کتاب میآموزند که برای پول کار کنند، اما هرگز یادنمی گیرند که چگونه پول را به خدمت بگیرند.

پدر پولدار،پدر بیپول داستانی حقیقی از درسهایی راجع به پول است که با خرید کتاب از طریق فیدیبو سامانه چندسکویی تولید و پخش کتاب الکترونیک در ایران از آن آگاه شد. رابرت تی. کیوساکی نویسنده امریکایی- ژاپنی در این کتاب درسهایی از دو پدرش میدهد. یک پدرش که با مدرک دکترا رئیس آموزش و پرورش بود، اما هرگز در اخر ماه پول کافی نداشت و ورشکسته از دنیا رفت. و پدر دیگرش که در سیزده سالگی مدرسه را ترک کرد و رفت تا یکی از ثروتمندترین مردان هاوایی شود. و نویسنده با دانلود کتاب توضیح میدهد که چگونه میتوانید پول را به سختی در خدمت خود به کار بگیرید، به جای اینکه شما برای آن کار کنید.

این کتاب نخستین بار در سال 1380 تحت عنوان " پدر پولدار، پدر بیپول" با ترجمه مامک بهادرزاده توسط انتشارات پیک نوین و سپس در سالهای مختلف تحت عناوین متفاوت توسط مترجمان و ناشران مختلف منتشر شده است. و در نرم افزار فیدیبو با انتشارات هورمزد میتوان خرید کتاب را انجام داد.

 


» نظر